Dlouhé nohy dojdou daleko

21. října 2012 v 9:36 | Lady Snílek |  Pro zamyšlení
Lež má krátké nohy a daleko nedojde. Nebo je to naopak?
Určitě je několik druhů lží, ale o té o které tu napíšu ta je má opravdu hodně dlouhé. Delší než pravda.
Tohle je sice článek o alkoholu, ale musela jsem ho spojit se lží. Alkohol a lži - Pasuje to k sobě!
Byli jsme na školním výletě, bohužel jen na jednu noc. A pár spolužáků si s sebou vzalo chlast. Nedělejte ukvapené závěry, já jsem totiž nepila. Opravdu nejsem ta, co by se na školním výletě ožrala. Osobně si myslím, že alkohol ničemu nepomáhá. Já nepotřebuji pít, abych byla šťastná, já dokážu být šťastná bez toho. Ale to už jdu trochu od příběhu. Asi vám nejspíš došlo, že se tam pár mých spoložáků ožralo, nejvíce teda jedna spolužačka a moje kamarádka. Než vám to tu povyprávím chci ještě něco dodat, je to super holka a to co se stalo nebyla ona, ale alkohol. Nejdřív vám řeknu pravdu. Dala si pár sklenek slibovice a vodky. Bylo to poprvé, co se tak opila, takže jistě chápete, že to s ní nehezky zamávalo.
více kliknutím na celý článek

Tancovala odvázané tanečky, takový striptýz bez svlékání. Vyjela po jednom klukovy. Skočila na něj, chtěla mu dát pusu, ale on se uhnul, ona trochu vrávorala tak ji chytil a všichni ji zavedli do postele, aby se prospala. Potom, těsně před večerním programem se chtěla převléknou, ale nemohla najít kalhoty. Vyběhla na chodbu v kalhotkách, kde bylo pár lidí, naštěstí žádní učitelé. Párkrát narazila do stěn a pak ji odvedli zpátky na pokoj. A vrcholem, této pravdy bylo, že se pozvracela a to i před učitelama. Podařilo se nám ji dostat na pokoj a ona už spala a spala. A teď si představte, že na to dokonce učitelé nepřišli a mysleli si, že je jen nemocná.
Tak, to byla pravda a teď vám povím lež, která se nyní šušká po třídě. Vůbec nechápu jak někdo k takovým závěrům došel. Takže, z pár skleniček se stalo více jak půl lahve vodky. Z odvázaných tanečku se stal striptýz se vším všudy. Potom prý zavrávorala, ten kluk co ji chytil ji držel pět minut za prsa. Pak byli v pokoji sami, leželi tam spolu a hladili se. A to vyběhnití v kalhotkách, bylo prý od pokoje ve kterém leželi spolu, takže kdo ví co tam dělali. A vrcholem bylo, že pozvracela učitelku!!! A chuděrka, ta holka co se tam tak zřídila, měla takové okno, že tomu všemu skoro sama uvěřila. Naštěstí ti co byli u toho jí to normálně vysvětlili. Stejně jí to, ale moc nepomohlo, protože podle některých těch lží skoro přišla o panenství.
A co z toho všeho vyplívá? Tato lež má hodně dlouhé nohy a došla hodně daleko, protože obešla celou třídu. A pravda? Pravdě se asi zlomili nohy, protože o ní ví, jen pár lidí. A ten kdo ji uslyší, jí považuje za nehoráznou lež.

Tento příběh je pravda. Hodně alkoholu dělá s lidmi špatné věci. A když se ještě spojí se lží, nedá se čekat nic dobrého.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 An An | Web | 21. října 2012 v 12:23 | Reagovat

Jáj tak to není zrovna nejlepší příběh.
Jsem ráda, že máš stajný názor na pití jako já, taky nepiju. Nemám potřebu se napít, abych se "bavila" a alkohol mi přijde jako hnus. Ožralí kámoši mi nepřijdou vtipný, ale trapný a úplně nejlepší je se pak o ně starat, což dělám skoro na každý pařbě, protože většnou jsem jediná, kdo nepije.
No neboj, ty lži brzo nebudou nikoho zajímat. Znám daleko horší příběhy, který za pár dní vyprchaly.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama